Brak produktów w koszyku.

Happysilesia.pl > O nas

NASZA HISTORIA

Na rynku handlu produktami odzieżowymi oraz sportowymi w kanale commerce i stacjonarnie jesteśmy od 2008 roku. Od 2014 roku z pasji do unikatowych wzorów, dobrego designu oraz najlepszej jakości rozpoczęliśmy przygodę z Happy Socks.

Od samego początku tej owocnej współpracy przyświecał nam tylko jeden zamysł, stworzenia wyjątkowych sklepów monobrandowych Happy Socks.

Jesteśmy oficjalnym retailerem Happy Socks i od samego początku angażujemy się w rozwój marki i ekspansję na kolejne regiony kraju. Obecnie nasze sklepy znajdują się w województwie Śląskim, Dolnośląskim i Wielkopolskim. Wszystkie nasze sklepy mieszczą się wyłącznie w jednych z najlepszych galerii handlowych w Polsce. Cały czas pracujemy nad nowymi wyjątkowymi lokalizacjami oraz wprowadzamy nowy asortyment.

Repeat Grid 1

Najwyższa jakość

Mimo bardzo szybkiego rozwoju kanału commerce w Polsce i na świecie stawialiśmy do tej pory na prezentacje naszych produktów w sklepach stacjonarnych.
Dzięki sieci sklepów stacjonarnych, każdy z naszych klientów mógł dotknąć naszych produktów i sprawdzić ich jakość co jest dla nas najważniejsze.

Z czasem, z uwagi na ilość pytań postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy z naszymi produktami aby każdy miał możliwość sprawdzić naszą ofertę produktową. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z oficjalnej i licencjonowanej dystrybucji oraz są najwyższej jakości i w 100% oryginalne.

SS20_HappySocks_Dressed_6

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności e-mail.